Więcej informacji o hologramach ELS

hologramy els
Różne wzory naklejki studenckiej na legitymacje

Różne wzory studenckich hologramów na legitymację studencką els

Nowy semestr przyniósł zmiany we wzorach hologramów na legitymacje. Od teraz w obrocie uczelnianym funkcjonuje 3 różne wzory naklejek studenckich. Dotychczas, jeden ten sam wzór obowiązywał wszystkie uczelnie, teraz się to zmieni. Różne wzory hologramów na legitymację studencką będą nieznacznie się od siebie różnić, choć wszystkie będę posiadać niezbędne zabezpieczenia. Dlatego poszczególne naklejki na legitymacje z różnych uczelni, mogą różnić się od siebie nie tylko numerem seryjnym ale i wzorem hologramu studenckiego...

więcej
Numer seryjny na każdym hologramie na legitymacje od nowego semestru

Czym jest kod seryjny uczelni umieszczony na hologramie els

Teraz każda hologram na legitymacje musi posiadać numer seryjny. Informacja o obowiązkowym kodzie seryjny m na każdym hologramie els, z pewnością zaskoczy wielu studentów i kolekcjonerów. Za pasem rok akademicki 2019/2020. Oznacza to, że już wkrótce w rękach kolekcjonerów i studentów pojawią się hologramy ELS z nową datą ważności. Jednak uwaga – w szczególności zbieracze powinni wiedzieć, że już jesienią hologramy na legitymacje zyskają nowy, dodatkowy element. Numer seryjny na hologramie to ...

więcej
Naklejki na legitymacje i opinie kolekcjonerów

Naklejki na legitymacje i opinie kolekcjonerów

Tylko oryginalne naklejki na legitymację są gratką dla wszystkich kolekcjonerów hologramów ELS. Niestety dokonując zakupu na portalach aukcyjnych lub ogłoszeniowych nie ma możliwości zweryfikowania sprzedawcy pod kątem opinii kolekcjonerów i komentarzy dotychczasowych nabywców. Jak ważne są opinie klientów prawdopodobnie doświadczył nie jeden kupujący który otrzymał nie oryginalną naklejkę kolekcjonerską . Jak ważne są opinie kupujących oraz komentarze kolekcjonerów i rekomendacje znajomych ? Jak nie kupić nieoryginalnej Naklejki ELS?

więcej
Naklejki studenckie - serie archiwalne

Naklejki studenckie - serie archiwalne

Każda naklejka studencka traci swoją ważność. Termin ważności w formie, naniesionej w sposób nieusuwalny, daty na hologramie els, określa do kiedy legitymacja jest ważna. Nowe serie hologramów pojawiają się wraz z kolejnym, nowym semestrem akademickim. Czas ważności naklejki studenckiej to tylko pół roku, co zrobić gdy przegapi się kolejne wydanie hologramów? Co jeśli brakuje w kolekcji naklejki na legitymację ze starszą datą lub gdy student miał przerwę w trakcie studiów? Czy można dostać archiwalne serie naklejek els?

więcej
Hologramy studenckie i doktoranckie

Hologramy studenckie i doktoranckie

Niewiele osób wie, że na studiach doktoranckich również wydawane są hologramy doktorantom którym również przysługuję legitymacja. W każdym przypadku niezależnie czy są to studia doktoranckie czy studia magisterskie lub licencjackie, hologramy wydawane są w dziekanatach . Jednak w przypadku studiów doktorancki liczba semestrów w trakcie roku akademickiego jest inna. Czy Hologramy studenckie różnią się od Hologramów doktoranckich ? Jakie daty ważności mają hologramy dla studentów a jakie dla doktorantów?

więcej
Naklejki do legitymacji a stopień studiów
  • informacje

Naklejki do legitymacji a stopień studiów

Naklejki ELS bez względu na uczelnie nie powinny różnić się od siebie, bez względu na jakim uniwersytecie się studiuje. Ale czy naklejki na legitymację studencką dla studentów studiów magisterskich i licencjackich różnią sie od siebie? Choć czas trwania nauki poszczególnych stopni studiów jest inny nauka, wydawane hologramy mają takie same daty ale czy się różnią ? Co w przypadku studentów zaocznych , czy również przysługują im hologramy na legitymacje? Czy tryb studiów - zaoczny czy dzienny lub ich stopień ma znaczenie?

więcej
Termin ważności hologramu na legitymację studencką

Termin ważności hologramu na legitymację studencką

Hologram na legitymację oraz sama legitymacja studencka stanowi nieodłączny element studiów. To za pomocą hologramu ELS potwierdza się aktualną ważność legitymacji studenckiej każdego studenta. Naklejki do legitymacji, wydawana dwa razy do roku w seriach , mają każdorazowo nową inną datę która jest terminem ważności. Naniesiona na w technice laserowej data jest przeźroczysta i przyjmuje kolor podłoża na które naklejka zostanie naklejona. Jaki termin ważności ma hologram na legitymację? Co oznacza data na hologramie ELS?

więcej
Nowe Naklejki na legitymacje co pół roku

Nowe Naklejki na legitymacje co pół roku

Nowa naklejka semestralna els może wymagać odrobiny czasu i wysiłku. Bez względu na uczelnie wyższą, co semestr, studenci ustawiają się w kolejkach do dziekanatów po nową naklejkę na legitymację. Uzupełniana co pół roku kolekcja może zyskiwać na wartości wraz z pojawianiem się kolejnych naklejek na legitymacje w zbiorach. Kiedy naklejki ELS są wydawane w dziekanatach uczelni wyższych i kto może otrzymać taką naklejkę? Dlaczego co semestr wydawana jest kolejna seria naklejek na legitymację studencką ELS ?

więcej
Hologramy kolekcjonerskie to jest legalne

Hologramy kolekcjonerskie czy to jest legalne ?

Poszukując nowego Hologramu kolekcjonerskiego ELS, wiele osób zastanawia się czy to jest zgodne z prawem. Wiele artykułów prasowych w gazetach sugeruje, że tak. Co zrobić by mieć pewność, że postępuje się zgodnie z prawem? Najważniejsze jest to aby hologramy na legitymację były wykorzystywane jedynie w celach hobbistycznych i kolekcjonerskich. Czy kolekcjonowanie hologramów na legitymację ELS jest legalne? Dlaczego kolekcjonowanie hologramów studenckich może budzić tak wiele zastrzeżeń?

więcej
Hologram ELS w formie plomby

Hologram ELS w formie plomby

Jednym z najważniejszych zabezpieczeń Hologramu Els jest to że, naklejka studencka jest w formie plomby. Czyli specjalnemu zabezpieczeniu uniemożliwiającemu odklejeniu naklejki i przeklejeniu jej w inne miejsce. Raz przyklejony hologram els nie może być usunięty bez jego zniszczenia. Powoduje to , że nie ma możliwości wymiany naklejek studenckich z innymi kolekcjonerami . Czy można odkleić hologram z legitymacji studenckiej ? Co to jest zabezpieczenie w postaci plastra miodu? Co się stanie gdy odkleimy hologram ELS ?

więcej
Oryginalność Hologramów na legitymację ELS

Oryginalność Hologramów na legitymację ELS

Tylko Oryginalne hologramy na legitymację studencką ELS są obiektem pożądania kolekcjonerów i hobbistów zbierających Naklejki ELS. Prawdziwego i oryginalnego hologramu na legitymację nie można skopiować, wszystkie nieoryginalne kopie zawsze pozostawiają wiele do życzenia. Często również nie spełniają żadnych standardów które są wymagane przez MEN przy ich produkcji. Jak wyglądają prawdziwe oryginalne hologramy els i na co zwracać uwagę podczas zakupu ? Jak rozpoznać nieoryginalny hologram els ? Czy opinie kolekcjonerów mają znaczenie ?

więcej
Zabezpieczenia Kolekcjonerskiej Naklejki ELS

Zabezpieczenia Kolekcjonerskiej Naklejki ELS

Naklejki ELS, mało kto wie że te małe naklejki w formie Hologramów studenckich, stosowane na uczelniach wyższych, mają bardzo wiele zabezpieczeń uniemożliwiających ich podrabianie i odklejanie. Kolekcjonerskie Hologramy do legitymacji studenckiej tylko z pozoru wyglądają jak zwykłe, choć kolorowe naklejki. Tylko odpowiednie zabezpieczenia hologramów gwarantują oryginalność naklejki ELS. Czy jest możliwość podrobienia hologramu na legitymację ? Czy kolekcjonerskie naklejki można odkleić ? Jak zabezpieczone są naklejki ELS.

więcej
Kolekcjonerskie Hologramy ELS

Kolekcjonerskie Hologramy ELS

Czy Hologramy kolekcjonerskie są nową mogą wśród hobbystów i kolekcjonerów, czy to nowe hobby? W ostatnich latach można zaobserwować coraz większe zainteresowanie Hologramami wydawanymi na uczelniach. Absolwenci zapisują się coraz chętniej aby uzyskać upragniony hologram els , ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami oraz bardzo długim czasem oczekiwania. W sieci można znaleźć coraz więcej ogłoszeń z ofertami tego typu ale czy można być pewnym otrzymania naklejki z portalu ogłoszeniowego? Kolekcjonerski Hologram ELS co to takiego ?

więcej
Jak zdobyć nową Naklejkę ELS

Jak zdobyć nową Naklejkę ELS ?

Naklejki na legitymacje ELS, cel wielu kolekcjonerów i obiekt pożądania absolwentów. Czy te małe kolorowe hologramy mają taką wartość ? Otrzymanie nowej naklejki wymaga najczęściej osobistego stawienia się w dziekanacie swojej uczelni . Naklejki els wydawane w dziekanatach wszystkich uczelni w Polsce wyglądają tak samo i są standaryzowane. Czy to powoduje coraz większe zainteresowanie osób zbierających hologramy ? Naklejki ELS, jak je zdobyć? Gdzie otrzymać nową naklejkę na legitymacje ?

więcej
Do czego służą Hologramy ELS

Do czego służą Hologramy ELS ?

Z hologramami studenckimi miał styczność każdy kto studiował choć przez semestr. Hologramy na legitymację czyli malutkie srebrne naklejki, naklejane na odwrocie legitymacji studenckiej, z tajemniczą datą ważności. Obiekt sentymentalnych wspomnień z czasów studenckich wielu absolwentów. Jego posiadanie otwiera wiele możliwości. Hologramy ELS do czego tak naprawdę służą ? Czy hologram przysługuje każdemu studentowi ? Czy hologramy ELS całkowicie zastąpiły pieczątki na legitymacje na uczelniach wyższych?

więcej
Galeria
Zobacz wszystkie dostępne zdjęcia naszych hologramów ELS.
Przyjrzyj się dokładnie i dowiedz się więcej o naklejkach na legitymację
Galeria
Aktualności
Interesujące i ciekawe wiadomości ze świata studiów.
Wszystkie aktualności na temat studiowania, naklejek els, ulg i zniżek studenckich oraz
legitymacji studenckich i potwierdzających ich ważność hologramów els.